|~Muhteşem Yüzyıl fan~|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhteşem dizinin muhteşem forumu.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Yapacak bir şey yok"

2 posters
YazarMesaj
Apple'~
MY fan yönetici.

MY fan yönetici.
Apple'~

"Yapacak bir şey yok"  Empty
MesajKonu: "Yapacak bir şey yok"    "Yapacak bir şey yok"  EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:17 pm

"Yapacak bir şey yok" İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ligin 33. haftasında oyuna ilk defa bu kadar iyi başladıklarını belirterek, ''İlk 3 dakika için bunu söylüyorum. Holosko ile karşı karşıya şutumuz var. Penaltı pozisyonu var. Ondan sonra savunma merkezinde inanılmaz bireysel hatalar yaptık'' dedi.

Kaptırdıkları topla yedikleri gollerin olduğunu ifade eden Avcı, şöyle konuştu:

''Çok kolay top kayıplarında öndeki Trabzonspor'un etkin oyuncuları goller buldu. İlk yarı sonunda 3-0 mağlup duruma düştük. Onun altından kalkmak kolay değil. İkinci yarı daha iyiydik ama 3-4 net pozisyonumuz var. Bir gol bulduk ama gol sayımızı artırabilirdik. Trabzonspor ve Fenerbahçe, son haftaya bu şekilde girdi. İkisini de tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum''

Avcı, Galatasaray ile ilgili söylemlerin dedikodudan ibaret olduğunu ve gelecek sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a ilişkin planlarına şimdiden başladıklarını kaydetti.
RMElove.'
MY fan kurucu.

MY fan kurucu.
RMElove.'

"Yapacak bir şey yok"  Empty
MesajKonu: Geri: "Yapacak bir şey yok"    "Yapacak bir şey yok"  EmptySalı Haz. 28, 2011 10:01 am

teşekkürler birtanem
https://muhtesemyuzyilll.yetkin-forum.com

"Yapacak bir şey yok"
1 sayfadaki 1 sayfası