|~Muhteşem Yüzyıl fan~|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhteşem dizinin muhteşem forumu.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.

4 posters
YazarMesaj
my.fan.
Üye.

Üye.
my.fan.

Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti. Empty
MesajKonu: Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.   Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti. EmptySalı Haz. 28, 2011 10:18 am

Bir dönem borsa muhabirliği yapan Nur Fettahoğlu, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda geçmişte magazin muhabiri olmak istediğini söyledi...

Hafta Sonu dergisine röportaj veren Nur Fettahoğlu bir dönem borsa muhabirliği yaptığını fakat borsayı çok sıkıcı bulduğunu söyledi. Fettahoğlu "Şimdi olsa borsa muhabirliği yerine magazin muhabiri olmak isterdim" dedi.

Nur Fettahoğlu'nun Hafta Sonu'na verdiği röportaj:

‘Muhteşem Yüzyıl’ın gururlu ve mağrur Mahidevran’ı Nur Fettahoğlu, üç yıl süren evliliğine geçtiğimiz ay nokta koydu. Kendine yepyeni bir hayat kuran ve artık eski soyadını kullanmaya başlayan oyuncu, değişen yaşamını ilk kez Hafta Sonu'na anlattı. Mahidevran Sultan’ın rüyalarına girdiğini söyleyen Fettahoğlu, “Saraya adım attığımda sanki onun ruhu içime giriyor. Çok etkileniyorum” dedi ve güzel gözleri yine hüzünlendi.

Artık çarşamba geceleri bütün planlar iptal ediliyor ve herkes ‘Muhteşem Yüzyıl’ı izliyor. Peki Mahidevran’a gelen tepkiler nasıl?
Dün bir kız çocuğu yanıma geldi. İmza istedi ve “Dizide çok kötüsün ama sen gerçekte çok iyisin” dedi (gülüyor). Kimilerinin Mahidevran’a gerçekten içi acıyor, kimileri de çok kızıyor. Özellikle araştırıp hayatını okuyanlar, ileride yaşayacaklarını bildikleri için çok üzülüyor. “Bu Süleyman sana yapılanları görmüyor mu?” diyorlar.

Diziden teklif gelmeden önce Mahidevran Sultan’la ilgili bilgi sahibi miydiniz?

Teklif gelmeden önce Mahidevran’ın ne kadar acılar çektiğini ve yaşadıklarını bilmiyordum. Senaryoyla birlikte, araştırdım ve öğrendim.

Seçme şansınız olsaydı, Osmanlı İmparatorluğu’ndaki hangi kadın olmak isterdiniz?

O dönemde olmak istemezdim. Ama “Ol” desen yine Mahidevran olurdum herhalde. Acılar ve zorluklar…

Hiç rüyalarınıza girdi mi?

Girmez mi! İlk zamanlar, saraya adım attığımda sanki onun ruhu giriyordu içime. Ağlama sahnesi için hazırlık bile yapmıyorum, onun yaşadıkları beni o kadar etkiliyor ki, hemen ağlamaya başlıyorum. Rüyalarıma giriyor.

Tiyatrocu olma hayalleri kurarken, nasıl bankacı olduğunuzu merak ediyorum.

Ablam bankacıydı. Bir gün onu ziyarete gittim. Yanında üst düzey yöneticilerden biri vardı. “Sen neden bankacı olmak istemiyorsun?” dedi. Onun üzerine ben bankacılık sınavlarına girdim, kazandım ve bankada çalışmaya başladım.

Bir sözle, hayatınızın yönünü değiştirdiniz yani.

Enteresanımdır ben. Ama bankacılık bana göre değildi. Oradan ayrıldım ve bu kez de televizyonda çalışan ablamın yardımıyla, rakamlarla da aramın iyi olması nedeniyle, borsa muhabirliğine başladım. Bunların hepsi bir adım. Denemeseydim belki de oyuncu olamayacaktım. İyi ki bu meslekleri yapmışım.

Magazin muhabiri olmak ister miydiniz?

Borsa muhabirliğindense magazin muhabiri olmayı isterdim (kahkahalar). Çok ciddi söylüyorum. Borsa, çok resmi ve kendinden hiçbir şey katamıyorsun. Hep aynı şeyleri konuşmak bende gerginlik yaratıyor. Yenilik olması lazım.

Röportajın devamı Hafta Sonu dergisinde
GözümünNUR'u
MY fan moderatör

MY fan moderatör
GözümünNUR'u

MesajKonu: Geri: Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.   Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti. EmptySalı Haz. 28, 2011 10:33 am

teşekkürler.
Apple'~
MY fan yönetici.

MY fan yönetici.
Apple'~

MesajKonu: Geri: Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.   Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti. EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 11:29 am

teşekkürler
Cyrus~
MY fan yönetici.

MY fan yönetici.
Cyrus~

MesajKonu: Geri: Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.   Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti. EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 2:39 pm

Teşekkürler..

Nur Fettahoğlu Muhabirlikten söz etti.
1 sayfadaki 1 sayfası