|~Muhteşem Yüzyıl fan~|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muhteşem dizinin muhteşem forumu.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ben kimim .? bana yorumlarınız

2 posters
YazarMesaj
RMElove.'
MY fan kurucu.

MY fan kurucu.
RMElove.'

ben kimim .? bana yorumlarınız  Empty
MesajKonu: ben kimim .? bana yorumlarınız    ben kimim .? bana yorumlarınız  EmptySalı Haz. 28, 2011 6:44 pm

evet .d yorumları rica ediyorum Wink
https://muhtesemyuzyilll.yetkin-forum.com
Cyrus~
MY fan yönetici.

MY fan yönetici.
Cyrus~

ben kimim .? bana yorumlarınız  Empty
MesajKonu: Geri: ben kimim .? bana yorumlarınız    ben kimim .? bana yorumlarınız  EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 9:37 am

Seninle tanışalı baya uzun süre oldu ama tanıştıktan sonra ilk zamanlar pek yakın değildik..Zaman geçtikçe birbirimize bağlandık ama hiç konuşmadık..Sonra çok iyi kanka olduk sohbet ettik,telefondan mesajlaştık ve en sonunda birbirimizin sesini duyduk <3
Bence bizi yakınlaştıran en büyük etken benim zor günlerimdi.Zor günlerimde yanımda olan üç kişiden biri sendin <3 Birbirimizin sesini duyunca havalara uçtuuk.Sonra buluşma planı yaptık ve bu yaz içinde buluşcaz <3 Eskiden hiç konuşmayan iki arkadaş şimdi kardeş gibi oldu..Biliyo musun ben artık senle telefonda konuşunca heyecanlanmıyorum artık öyle alıştım ki ben kardeşimle konuşmaya <3
Sen benim hayatımın tümü oldun herşeyim <3 <3
Seni çok ama çok seviyorum bu sevgi hep sürücek <3
Haa bizim kardeşliğimizde ömür boyu sürücek ilerde 17-18 yaşlarındayken ben sana ben Etiler'deyim dicem sende hemen çıkıp yanıma gelcen Very Happy <3
Bitanemsin Gizo'm <3

ben kimim .? bana yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana hediyeleriniz.
» Apple'~ sor bana.:)
» Bana yorumlarınıız :)))
» Bana yorumları alayım :D
» Bana sorularınız